Bugünki makalemizde sizlere 22 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Duy Beni Gelsin Hayat Mahkum Aldatmak Hangisi Daha Çok İzlendi? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca 22 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Duy Beni Gelsin Hayat Mahkum Aldatmak Hangisi Daha Çok İzlendi? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

22 Eylül Perşembe Reyting Neticeleri Duy Beni Gelsin Hayat Mahkum Aldatmak Hangisi Daha Çok İzlendi?…. TV’lerde diziler reyting yarışında hız kesmeden koşturmaya devam ediyor. Bir yandan yeni sezona başlayan diziler ekranlara gelirken, diğer yandan da yeni diziler başlıyor. 22 Eylül Perşembe gününde de birbirinden iddialı diziler seyirci ile buluştu. Peki hangi dizi reytinglerde kaçıncı sırada bulundu?

Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Gelsin Hayat 10.bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta perşembe günü en çok izlenen dizi olmayı muvaffak olan Gelsin Hayat’ın bu hafta kaçıncı olacağı merakla bekleniyor.

Diğer yandan Star TV’nin dizisi Duy Beni bu hafta 12.bölümü ile izleyici karşısına geçti. Dikkat çeken sahneleri ve çok konuşulan anları ile Duy Beni günümüzde reyting kaybı yaşamıştı. Peki bu hafta kaçıncı olacak?

Fox TV’de Mahkum yeni sezona geçtiğimiz hafta başlamıştı. Bu hafta da 26.bölümü ile ekranlara gelen Mahkum’un reyting sıralamasındaki yeri merak ediliyor.

ATV’nin yeni dizisi Aldatmak ilk bölümü ile 22 Eylül akşamında ekranlara geldi. Tanıtımları ile isminden söz ettiren dizinin reytinglerdeki vaziyeti ne olacak?

Heyecanın gittikçe arttığı MasterChef’te üzüntüye adayları belli olmaya devam ediyor. Hemen hemen her gün reytinglerde ilk sırada yer alan MasterChef’in bugün de üst sırada olması bekleniyor.

22 EYLÜL PERŞEMBE REYTİNG NETICELERI:

22 Eylül Perşembe gününe ait reyting neticeleri daha belli olmadı. Sonuçlar izah edir izah etmez sayfamızda olacaktır.

GEÇEN HAFTAKİ REYTİNG NETICELERI: