Bugünki makalemizde sizlere Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Atv’de yayınlanan Aldatmak dizisi tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisi merak konusu oldu. Aldatmak her hafta Perşembe günü akşam saat 20.00’de Atv’de…

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Seçkin Yenersoy, 30 yıllık kocası ve iki çocuğuyla beraber dışarıdan bakıldığında herkese örnek olacak bir aileye sahip saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan deneyimli ve başarılı bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girdiği tıp fakültesine devam etmektedir.

Arkamdan Konuşacak Bir Hemşire Bul 

Dışarıdan mükemmel görünen Yenersoy Ailesi’nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve güven üzerine heyeti hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun öteki yüzü Seçkin için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere yol açar.Çok sevdiği ve hayatını adadığı ailesinin her bir ferdi Seçkin’ye yalan söylemektedir. Seçkin, Oylum’un ne pahasına olursa olsun hayallerinin peşinden gitme kararından, iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Ozan’ın kolay yoldan köşeyi dönme tasarılarından ve en önemlisi, otuz yıllık kocası Tarık’ın beş yıldır ikinci bir ailesi olduğundan habersizdir.

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!