Bugünki makalemizde sizlere Aldatmak Dizisi Tuttu mu? Aldatmak Dizisi Reyting Sonuçları ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Aldatmak Dizisi Tuttu mu? Aldatmak Dizisi Reyting Sonuçları gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Aldatmak Dizisi Tuttu mu? Aldatmak Dizisi Reyting Neticeleri… ATV’nin yeni dizisi Aldatmak ilk bölümü ile 22 Eylül Perşembe akşamında seyirci ile buluştu. Merak edilen ve heyecanla beklenen dizilerden olan Aldatmak’ın 1.bölümünün izlenme oranları merak konusu oldu. Aldatmak dizisinin tutup tutmadığı araştırılıyor. Aldatmak dizisi reytinglerde kaçıncı sırada bulundu?

Seçkin, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği felaketten kurtarmış, birden fazla çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her vakit adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Seçkin’nin hasbelkader çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Su baskın, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit

22 EYLÜL PERŞEMBE REYTİNG NETICELERI:

22 Eylül Perşembe gününe ait reyting neticeleri daha belli olmadı. Reyting neticeleri izah edir izah etmez sayfamızda olacaktır.

SOSYAL MEDYADA NELER SÖYLENDİ?