Bugünki makalemizde sizlere Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!…Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında hatırlı ve emin uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden tanınmış kişi isimler ile yurdun dört bir yanından misafirleri ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de…

Elalem Ne Der Kaygısının Hayatımıza Etkisini Anlatan Oyun 

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız…

Programda uzman isimler, sağlıkla alakalı merak edilenleri anlatacak, önemli noktaların vurgulayacak. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden tanınmış isimler ile sıcak ve içten sohbetler de programda izleyiciyle buluşacak. Anılar, anekdotlar ve yaşanmış enteresan hikayeler ekranlara gelecek.

Balkan – Rumeli Gelinlerinin Giydiği Mahalli Kıyafetler

Ayrıca yurdun dört bir yayınından değişik konu ve konuklar, tanınmış kişi şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Elazığ’da Moral Kaynağı Kürsübaşı Ananesi 

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!