Bugünki makalemizde sizlere Alişan ile Hayata Gülümse 23 Kasım Çarşamba TRT 1 Canlı İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Alişan ile Hayata Gülümse 23 Kasım Çarşamba TRT 1 Canlı İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Alişan ile Hayata Gülümse 23 Kasım Çarşamba TRT 1 Canlı İzle!….Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında hatırlı ve emin uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından misafirleri ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de…

Çılgın Sedat, Bu An İçin 16 Yıl Bekledi

Alişan ile Hayata Gülümse 23 Kasım Çarşamba TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız…

Programda uzman isimler, sağlıkla alakalı merak edilenleri anlatacak, önemli noktaların vurgulayacak. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden tanınmış kişi isimler ile sıcak ve içten sohbetler de programda izleyiciyle buluşacak. Anılar, anekdotlar ve yaşanmış enteresan hikayeler ekranlara gelecek.

Temizlik Takıntısı Olan Sevilay Hanım’a Psikologlarımız Ödev Veriyor 

Ayrıca yurdun dört bir yayınından değişik konu ve konuklar, ünlü şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Şifa Dolu Rize Kahvaltısında Neler Var Neler

Alişan ile Hayata Gülümse 23 Kasım Çarşamba TRT 1 Canlı İzle!