Bugünki makalemizde sizlere Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Tek Parça 21 Kasım Trt1 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Tek Parça 21 Kasım Trt1 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Tek Parça 21 Kasım Trt1 İzle!….Trt1’de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizsi izleyicilerle buluşuyor. Selçuklu’nun keskin kılıcı Sultan Alparslan’ın destansı öyküsü ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ serüven dolu bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Alparslan’ın kutlu yolculuğu Trt1 ekranlarında olacak. Alparslan Büyük Selçuklu her hafta pazartesi yeni bölümleriyle saat 20.00 de Trt1 de…

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Tek Parça 21 Kasım Trt1 İzlemek İçin Tıklayınız…

Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını atayacağı gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur. Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında gizlediği sırlardan habersizdir.

Alpların Kederi

Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan meselelerin çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla beraber Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

Kanlı İhtilal!

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Tek Parça 21 Kasım Trt1 İzle!