Bugünki makalemizde sizlere Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Bugün Neden Yok? 14 Kasım Pazartesi ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Bugün Neden Yok? 14 Kasım Pazartesi gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Bugün Neden Yok? 14 Kasım Pazartesi…Trt1’de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizsi izleyicilerle buluşuyor. Selçuklu’nun keskin kılıcı Sultan Alparslan’ın destansı öyküsü ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ serüven dolu bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. TRT 1’in sevilerek izlenen tarih dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni bölüm fragmanı neden verilmedi? Bir hayli kişi tarafından izleyen dizinin yeni bölümü bugün yayınlanacak mı?

TRT 1’in sevilerek izlenen tarih dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni bölüm fragmanı neden verilmedi? Bir hayli kişi tarafından izleyen dizinin yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? sorusu gündeme geldi. 14 Kasım Pazartesi günü 36. bölümü ile ekrana gelecek olan Alparslan Büyük Selçuklu; dizinin başrol oyuncusu Sulh Arduç’un koronavirüse yakalanması sebebiyle dizi çekimlerine bir hafta ara verildiği için bugün yeni bölüm ekranlara gelmeyecek.

Gözlerini Bağdat’ta Açtı!

Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını atayacağı gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur. Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında gizlediği sırlardan habersizdir.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Bugün Neden Yok? 14 Kasım Pazartesi