Bugünki makalemizde sizlere Ardanın Mutfağı 153.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Kasım Cumartesi Kanal D İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Ardanın Mutfağı 153.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Kasım Cumartesi Kanal D İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Ardanın Mutfağı 153.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Kasım Cumartesi Kanal D İzle!…Kanal D’nin sevilen programı Arda’nın Mutfağı tertemiz bölümleriyle ekranlara geliyor. Ekranların sevilerek ve beğenilerek izlenen şefi Arda Türkmen yepyeni tarifleri ile Arda’nın Mutfağı’nda seyirci ile buluşuyor. Her cumartesi birbirinden lezzetli ürünler ile hünerini gösteren Arda Şef tariflerini uygulayarak anlatıyor. Arda’nın Mutfağı her hafta cumartesi saat 13.00’de Kanal D’de…

Ardanın Mutfağı 153.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Kasım Cumartesi Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız…

Programın bu bölümünde Balkabağı Çorbası, İsveç Köftesi, Gofret Patates ve Kakaolu Chia Puding tarifleri ekrana gelecek. Arda’nın Mutfağı’nda özel tarifler sizi bekliyor. Menüde bu hafta Balkabağı Çorbası, İsveç Köftesi, Gofret Patates ve Kakaolu Chia Puding tarifleri var.

Mille Krep Pasta

Arda’nın Mutfağı programının 5 Kasım 2022 Cumartesi günü yayınlanan 152. Bölümünde Arda Türkmen’in yaptığı Mille Krep Pasta tarifini, nasıl yapıldığını, malzemelerini, pişirme müddetini ve tüm inceliklerini öğrenebilir, videolu anlatım ile Mille Krep Pasta yapabilirsiniz.

Peynir Çubukları ve Ranch Sos

Ardanın Mutfağı 153.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Kasım Cumartesi Kanal D İzle!