Bugünki makalemizde sizlere Arka Sokaklar 637.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Arka Sokaklar 637.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar 637.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!…Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar her hafta yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Her hafta değişik bir heyecana sürükleyen Arka Sokaklar dizisi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler olacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi her Cuma saat 20.00 de Kanal D’de…

Arka Sokaklar 637.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

İstanbul Polis Örgütü Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü yasasızlıkla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri esnasında, fark ve çeşitli insan hikayeleriyle daimi karşılaşmaktadır. Ara ara gülümseten, ara ara da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının deneyimi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

Engin, Yavuz’un Geçmişini Araştırıyor

Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata konusunda pek çok şeyi öğretecek, unutulanları anımsadacaktır. Hasılı, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının macerası iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, elemde, aşkta ve yalnızlıkta her vakit birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep beraber ona yardımcı olup ayağa kaldıracaklar.

Çoban, Fidyecilerin Ile ilgili Geliyor

Arka Sokaklar 637.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!