Bugünki makalemizde sizlere Arka Sokaklar 637.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Arka Sokaklar 637.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar 637.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle!…Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Her hafta değişik bir heyecana sürükleyen Arka Sokaklar dizisi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler olacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi her Cuma saat 20.00 de Kanal D’de…

Arka Sokaklar 637.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

İstanbul Polis Örgütü Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü yasasızlıkla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri esnasında, fark ve çeşitli insan hikayeleriyle daimi karşılaşmaktadır. Ara ara gülümseten, ara ara da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının deneyimi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

Mesut’u Anma Günü!

Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata konusunda pek çok şeyi öğretecek, unutulanları anımsadacaktır. Hasılı, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının macerası iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, üzüntüde, aşkta ve yalnızlıkta her vakit birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep beraber ona destek verip ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar 637.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle!