Bugünki makalemizde sizlere Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Fox Tv’de yayınlanan Bir Peri Masalı tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta merakla yeni bölümlerini merakla bekleyeceğiniz Bir Peri Masalı dizisi sizleri şaşırtmaya devam edecek. Bir Peri Masalı her hafta Çarşamba saat 20.00’de Fox Tv’de…

Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Sıradan bir hayat müddetin Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması bütün hayatını değiştirir. Bulduğu parayı eski hayatını geride bırakıp kendine zengin bir imaj vermek için kullanmaya karar veren Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Ama Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olduğu kadar kolay olmadığı gibi geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

Tarihin en garip toplantısı 

Medyapım imzalı olarak FOX ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Bir Peri Masalı’nın kadrosunda Tarık Emir Tekin, Alina Boz ve Nazan Kesal Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik Müfit Kayacan var.

Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!