Bugünki makalemizde sizlere Büşra mı Barış mı MasterChef’te Hangisi Elendi? 20 Kasım Pazar ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Büşra mı Barış mı MasterChef’te Hangisi Elendi? 20 Kasım Pazar gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Büşra mı Sulh mı MasterChef’te Hangisi Elendi? 20 Kasım Pazar… TV8’in en sevilerek izlenen yarışma programı olan MasterChef Türkiye 2022 yeni bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Herkes tarafından çok sevilen hem eğlendiren hem de yemek konusunda öğreten program olan MasterChef Türkiye yeni sezonda da bomba! MasterChef her gün saat 20.00’de Tv8’de…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm soluk kesiyor! TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.

KEDERE GECESİ HEYECANI!

MasterChef’te 20 Kasım gecesinde kedere heyecanı yaşandı. Yapılan yarışmalar sonrasına potada olan isimler arasından son 3’e kalan isimler Sulh, Büşra ve Fatma Nur oldu.

FATMA NUR SON 3’TEN BİRİNCİ ÇIKTI!

Her vakit tavırları ve yarışma içindeki hareketleri ile gündem olan Fatma Nur bu geceden son 3’te 1. olan isim olurken elenen isim Büşra ve Sulh’tan birisi olacak. (Birazdan)