Bugünki makalemizde sizlere Canım Annem 180.Bölüm 4 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Canım Annem 180.Bölüm 4 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Canım Annem 180.Bölüm 4 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 180.Bölüm 4 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Nazlı ve Murat düğün danslarını öncelikle Zeynep’e sergilemişlerdir. Zeynep onlara hayran kalmıştır. Onlar her şeyin hayal ettikleri gibi gideceğine eminlerken Melek oyununu kurmaya devam etmektedir. Artık elinde Asude’nin ağzından yazılmış ve Murat’ın Melek’le evlenmesini söyleyen bir mektup vardır. Asude’nin iyi olmadığı gören Murat doktoru çağırır. Doktor ihtiyaç duyulan testler için kan alsa da Asdue’nin vaziyeti için net bir şey söyleyemez.

“ANNE, AÇ GÖZLERİNİ!”

Diğer taraftan evlilik yolunda ilerledikçe Nazlı hassaslaşır. Cemre’nin anısına saygısızlık yapmadığından emin olmak ister. Hata sonucu çarpıp düşürdüğü Cemre’nin resimi sebebiyle çok kötü hisseder. Cemre’nin kabrini ziyaret etmek ister. Murat’la birlikte kabirliği ziyaret ettiklerinde Nazlı, Murat ve Zeynep’e çok iyi bakacağının sözünü verir Cemre’ye.

Canım Annem 180.Bölüm 4 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!