Bugünki makalemizde sizlere Canım Annem 182.Bölüm 8 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Canım Annem 182.Bölüm 8 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Canım Annem 182.Bölüm 8 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!….Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 182.Bölüm 8 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Melek’in Nazlı’nın macunu için yaptırdığı testin neticesi Murat’ın elindedir. Melek Nazlı’dan bu kez kesin kurtulmayı beklerken test neticesinin temiz çıktığını görür. Buna bir mana veremez. Nazlı yakın vakit önce Asude’nin başucundaki macun kavanozunu istemeden kırmış ve yerine yenisini yapmıştır. Zehirli kavanoz böylelikle ortadan kalkmıştır. Melek’in bundan haberi yoktur. Murat, Melek’in bu yaptığını büyük bir saygısızlık olarak görür ve ona bu kez ağır konuşur. Melek Nazlı’ya karşı daha da hırslanır.

“ACABA RAPORLAR MI KARIŞTI?”

Murat Nazlı’yı mutlu edebilmek için ona bir sürpriz yapar ve Halit’i düğüne kadar konuk etmek için konağa getirir. Sümbül de beraberinde gelir konağa. Sümbül’ün konağın her köşesinde gözü kalır daimi. Melek Asude iyileştiği için onun ağzından yazdığı mektubu ortadan kaldıracaktır ancak mektubu bulamaz. Ancak mektubu ararken daha önemli bir şey geçer eline. Nazlı ve Cemre’nin kardeş olduklarını kanıtlayan belgeler Melek’in eline geçmiştir. Asude’nin neden Murat ve Nazlı’nın evliliği konusunda sakin olduğunu o vakit anlar.

Canım Annem 182.Bölüm 8 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!