Bugünki makalemizde sizlere Canım Annem 188.Bölüm 17 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Canım Annem 188.Bölüm 17 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Canım Annem 188.Bölüm 17 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle!….Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 188.Bölüm 17 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Nazlı ve Murat ilk geceleri için odalarındalarken Melek kapıya gelir. Murat bu kadarına müsaade etmez ve O’nu konaktan kovar. Ancak Melek Murat’ı Nazlı’ya bırakmamaya kararlıdır. Nazlı’nın Cemre’nin ikiz kardeşi olduğunu bilerek konağa geldiğini ve Zeynep’i kaçırmayı tasarıladığını söyler. Murat şok olur. Melek Murat’ı inandırmak için Asude’nin karşısına çıkartır O’nu. Asude orada Melek’i yalancı çıkartmaz. Ancak yalnız kaldıklarında artık Nazlı konusunda tek başına olduğunu ve kendisinin bu konuyla ilgilenmediğini söyler Melek.

“NAZLI’NIN BİR TASARISI VAR!”

Melek ise tek başına da olsa Murat’la Nazlı’yı ayırmak için ne gerekirse yapacağını Asude’ye açık açık söyler. Murat Melek’e inanmakta zorluk çektiğinde Melek çoktan hazırladığı yalancı kanıtları O’nun önüne koyar. Murat’ın, Nazlı’nın Zeynep’i kaçırma tasarısıyla konağa geldiğini ve baştan beri herkesi kandırdığına inanamaması artık çok zordur. Nazlı ise ilk gecesinden tüm olanlardan habersiz tek başına geçirmiştir. Furkan, Levent ve Ela ofistelerken Furkan’a bir telefon gelir. Figen tardım ister O’ndan.

Canım Annem 188.Bölüm 17 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle!