Bugünki makalemizde sizlere Canım Annem 189.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Canım Annem 189.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Canım Annem 189.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Murat, Melek’in söylediklerine inanacak mı?

Canım Annem 189.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Murat Melek’in Nazlı aleyhine oluşturduğu yalan kanıtlar hasebiyle allak bullaktır. Nazlı’ya inanmayı çok istese de kuşkularına engel olamaz. Diğer yandan Melek Nazlı’nın da aklını karıştırmayı muvaffak olur ve Nazlı çalışmak ister artık. Evde bir dikiş atölyesi kuracaktır. Bunun için araştırmalara, çalışmalara başlar. Murat’a ise en nihayetinde haber vermeyi ve O’na sürpriz yapmayı düşünmektedir. Ancak Nazlı’nın Murat’tan saklı şekilde yaptığı bu çalışmalar Murat’ın kuşkusunu daha çok çekmesine enden olur.

“BU DOĞRU OLAMAZ…”

Murat Nazlı’nın üzerinden gözünü ayıramaz. Nazlı ise her şeyden habersiz tüm sıcaklığı ve içtenliğiyle aşkını yaşamaya çalışmaktadır. Evlendikleri gece uyuyup kaldığı için Murat’ı kırdığını zanneder ve onun mesafesini buna yorar. İkinci gece bunu yerine koymak için hazırdır. Murat’ı odada çok güzel bir şekilde karşılar. Ancak Murat aklındaki kuşku sebebiyle Nazlı’ya yaklaşamaz. Nazlı büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Ela, Furkan’la Figen’e konusunda kuşkularından kurtulamamaktadır.

Canım Annem 189.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!