Bugünki makalemizde sizlere Çok Güzel Hareketler 2 Star Tv 126.Bölüm 13 Kasım Pazar Tek Parça İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Çok Güzel Hareketler 2 Star Tv 126.Bölüm 13 Kasım Pazar Tek Parça İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Çok Güzel Hareketler 2 Star Tv 126.Bölüm 13 Kasım Pazar Tek Parça İzle!…Star Tv’nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni sezon tertemiz skeçleriyle izleyicilerle buluşuyor. Her hafta izleyicileri kahkahalara boğan Çok Güzel Hareketler 2 bu haftada eğlenceli bir bölümle geliyor. Çok Güzel Hareketler 2 -her hafta Pazar akşamı yeni bölümleriyle saat 20.00 de Star Tv’de…

Çok Güzel Hareketler 2 Star Tv 126.Bölüm 13 Kasım Pazar Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Yılmaz Erdoğan idareninde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp sadece skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan’ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır.

Tutar Bu

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın idarenindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Star Tv’de!

Bakış Açısı 5

Çok Güzel Hareketler 2 Star Tv 126.Bölüm 13 Kasım Pazar Tek Parça İzle!