Bugünki makalemizde sizlere Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle!….İslamiyet’i gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarmak ve öteki dünya hayatını güzelleştirmek için bilinmesi şart olan dini bilgiler Cuma Sohbetleri’yle  izleyiciye aktarılmaya devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın anlatımlarıyla ekrana yansıyan Cuma Sohbetleri her hafta Cuma namazından önce bilgilendiriyor.

Kıyametin Alametleri Nelerdir?

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Müslümanların bayramı olan Cuma gününü şenlendiren Cuma Sohbetleri dini konularda akıllara takılan sorulara cevap arıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay Cuma Sohbetleri’yle ekrandaki yerini alıyor. Kur’an-ı Kerim’in insanlara İslamiyet’i doğru bir şekilde yaşamaları için verdiği mesajlar Cuma Sohbetleri’nde ekrana taşınıyor.

Her Şeyden Tiksiniyorum Ne Yapmalıyım?

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik hayatta karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor. Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle!