Bugünki makalemizde sizlere Doya Doya Moda 21 Kasım Pazartesi Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Doya Doya Moda 21 Kasım Pazartesi Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 21 Kasım Pazartesi Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu?…Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da yayınlanan Doya Doya Moda Tv8’de…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm soluk kesiyor! Günün puan tablosunda vaziyetler nasıl? Gün birincisi kim oldu?

ALEYNA:

AYÇA:

ELİSA:

EDA:

ÖZLEM:

HÜLYA:

ESRA:

Gülşah Saraçoğlu’ndan Deniz Kızına Sihirli Dokunuş 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Doya Doya Moda 21 Kasım Pazartesi Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu?