Bugünki makalemizde sizlere Doya Doya Moda 86.Bölüm Yeni Bölüm 14 Kasım Pazartesi İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Doya Doya Moda 86.Bölüm Yeni Bölüm 14 Kasım Pazartesi İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 86.Bölüm Yeni Bölüm 14 Kasım Pazartesi İzle!…Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da yayınlanan Doya Doya Moda Tv8’de…

Doya Doya Moda 86.Bölüm Yeni Bölüm 14 Kasım Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm soluk kesiyor!

Gülşah Saraçoğlu’ndan Ütü Yapma Özel Dersi!

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Elisa’nın Sözleri Hülya’yı Çileden Çıkarttı!

Doya Doya Moda 86.Bölüm Yeni Bölüm 14 Kasım Pazartesi İzle!