Bugünki makalemizde sizlere Doya Doya Moda Eda Neden Yok? Eda Yarışmadan Ayrıldı Mı? 9 Kasım Çarşamba ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Doya Doya Moda Eda Neden Yok? Eda Yarışmadan Ayrıldı Mı? 9 Kasım Çarşamba gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda Eda Neden Yok? Eda Yarışmadan Ayrıldı Mı?…Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da yayınlanan Doya Doya Moda Tv8’de…

Doya Doya Moda Eda Neden Yok? Eda Yarışmadan Ayrıldı Mı?

Doya Doya Moda yeni saatinde hafta içi her sabah saat 10.30’da Tv8 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Doya Doya Moda’nın 09.11.2022 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde Eda’nın olmaması akıllara yarışmayı bıraktı mı sorusunu getirdi. Eda’nın yarışmada olmaması merak ediliyor. Doya Doya Moda’da Eda rahatsız olduğu için bugün ki yayınlanan bölümde yarışamayacak.

Elisa, Eda’nın Hile Yaptığını Söyleyince Ortalık Karıştı!

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Doya Doya Moda Eda kim? Doya Doya Moda Eda Koç kimdir? Eda Koç kaç yaşında, nereli?

Doya Doya Moda’a 3 Ekim 2022 Pazartesi günü katılan yarışmacı Eda Koç 1988 doğumlu. Eda Koç kolyeleri kazanarak farkını ortaya koymak istediğini ve bunu da muvaffak olacağına inandığını söyledi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldığını dile getirdi.

Onun İçin 30 Saniye Konuştuğuma Dahi Üzüldüm!

Doya Doya Moda Eda Neden Yok? Eda Yarışmadan Ayrıldı Mı? 9 Kasım Çarşamba