Bugünki makalemizde sizlere Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman 7 Kasım Pazartesi! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman 7 Kasım Pazartesi! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman 7 Kasım Pazartesi!…Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir macera başladı. Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” isimiyle Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor. Ananelerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 23.15’te Kanal 7’de…

Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini almaya geliyor. Bir yanda ananelerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz.

Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman 7 Kasım Pazartesi!

Ananelerin tutsağı olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Lakin torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Diğer taraftan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi?

Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alacak.

Düşman Başına 144.Bölüm Yeni Bölüm Kanal 7 Fragman 7 Kasım Pazartesi!