Bugünki makalemizde sizlere Duy Beni 19.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Star Tv İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Duy Beni 19.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Star Tv İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Duy Beni 19.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Star Tv İzle!….Star Tv’de yayınlanan Duy Beni dizisi tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Duy Beni dizisi kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İzleyicilerin severek ve alakayla izlediği Duy Beni dizisi her hafta perşembe saat 20.00’de Star Tv’de…

Duy Beni 19.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Star Tv İzlemek İçin Tıklayınız…

Ekim, orta sınıf bir semtte yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, semtin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Aziz Delirdi!

Bu suçlama kanıtlanamaz ve okul idaresi isiminin karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa yararlı olmak ismine kazanın olduğu semtten üç gence burs verme kararı alır. Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı küçüklük arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların müsaadesi bir şekilde bulmaktır. O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna isimi gibi emindir.

Sırada Kim Var?

Duy Beni 19.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Star Tv İzle!