Bugünki makalemizde sizlere Emanet 455.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 455.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 455.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 455.Bölümü ile Emanet 10 Kasım Perşembe saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 455.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 455.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla izleyen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Nana ve Yaman Tatlı Tatlı Atıştı 

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Ancak Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir.

Emanet 455.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!