Bugünki makalemizde sizlere Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 17 Kasım Perşembe İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 17 Kasım Perşembe İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 17 Kasım Perşembe İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 460.Bölümü ile Emanet 17 Kasım Perşembe saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 460.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 17 Kasım Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Ama Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Nana’ya Araba Çarptı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe ve Ferit Birlikte Mutfağa Girdi

Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 17 Kasım Perşembe İzle!