Bugünki makalemizde sizlere Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 461.Bölümü ile Emanet 18 Kasım Cuma saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 461.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Nana Her Şeyi İtiraf Etti

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Yaman ve Nana Yusuf’u Oyun Oynamaya Götürdü

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle!