Bugünki makalemizde sizlere Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 462.Bölümü ile Emanet 21 Kasım Pazartesi saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 462.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Yaman Nana’yı Karabasandan Uyandırdı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yine gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe Listeyi de Yırttı Ferit’in Hayallerini de

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!