Bugünki makalemizde sizlere Emanet 463.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 22 Kasım Salı İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 463.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 22 Kasım Salı İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 463.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 22 Kasım Salı İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 463.Bölümü ile Emanet 22 Kasım Salı saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 463.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 463.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 22 Kasım Salı İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Ama Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Nana Ölümle Burun Buruna Kaldı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Nana’nın Hem Duyguları Değişti Hem Fikirleri 

Emanet 463.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 22 Kasım Salı İzle!