Bugünki makalemizde sizlere Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 465.Bölümü ile Emanet 24 Kasım Perşembe saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 465.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Yaman Alemin Altını Üstüne Getirdi

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yine gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe Ferit’i Gördükçe Küplere Bindi 

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle!