Bugünki makalemizde sizlere En Hamarat Benim 301.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca En Hamarat Benim 301.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

En Hamarat Benim 301.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Fragman!…Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği tertemiz program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine hasılı hamaratlığına güvenen kadınlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergileyecekler. “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün saat 13.00’de FOX’ta!

En Hamarat Benim 301.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Merve Hanım’dan Kadir’i Şaşırtan Strateji

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim 301.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Fragman!