Bugünki makalemizde sizlere En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı?…Fox TV’nin en eğlenceli programı olan En Hamarat Benim’in hafta finalinde büyük ödülü kimin kazandığı merak ediliyor. Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekranlara gelen En Hamarat Benim’de haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülü ele geçirecek. 5 kişinin yarıştığı yarışmada bugün haftanın kazananı kim olacak?

Temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine hasılı hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

BU HAFTA KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim’de bu haftanın en yüksek puanını alarak 20 bin TL’yi kazanan isim birazdan belli olacak…

‘Cuma Günü Umarım Ağzınızla Kuş Tutarsınız” 

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

BU HAFTA KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim’de bu haftanın en yüksek puanını alarak 20 bin TL’yi kazanan isim birazdan belli olacak…

Gülizar Hanım Dana Rostoyu Kurban Etine Benzetti!

En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı?