Bugünki makalemizde sizlere Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 21 Kasım Tek Parça İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 21 Kasım Tek Parça İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 21 Kasım Tek Parça İzle!…Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma yeni sezon tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini kazanan Yasak Elma dizisi kuvvetli oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yasak Elma her hafta pazartesi akşam saat 20.00’de Fox Tv’de…

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 21 Kasım Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın hemen peşinden bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır. Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Yıldız ters köşe yaptı!

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım isimli tanınmış kişi iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Ülke dışındaki eğitimini bitiren Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 21 Kasım Tek Parça İzle!