Bugünki makalemizde sizlere Gecenin Ucunda 7.Bölüm Yeni Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Gecenin Ucunda 7.Bölüm Yeni Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gecenin Ucunda 7.Bölüm Yeni Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle!…Star Tv’de yayınlanan Gecenin Ucunda tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin alakasını ve beğenisini kazanacak olan Gecenin Ucunda herkesi ekran başına kilitleyecek. Gecenin Ucunda yepyeni bölümleriyle her hafta Salı akşam saat 20.00’de Star Tv’de…

Gecenin Ucunda 7.Bölüm Yeni Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanan ve STAR ekranında izleyici ile buluşan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mesut olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp önceden hiç şahit olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Onu Zor Tutuyorum!

Yönetmenliğini Sulh Erçetin üstlendiği, senaryosu Muvaffak ol Muvaffak olan ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal bulunuyor.

Macide’yi, Ahmet’e İstiyoruz!

Gecenin Ucunda 7.Bölüm Yeni Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle!