Bugünki makalemizde sizlere Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba…Star Tv’de yayınlanan Gecenin Ucunda tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin alakasını ve beğenisini kazanacak olan Gecenin Ucunda herkesi ekran başına kilitleyecek. Gecenin Ucunda yeni bölümünün neden yayınlanmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gecenin Ucunda yeni bölüm neden yok?

Gecenin Ucunda yeni bölümünün neden yayınlanmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gecenin Ucunda yeni bölüm neden yok? Gecenin Ucunda yeni bölümleriyle artık Salı akşamları saat 20.00’de Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Gecenin Ucunda 7.Bölümü ile 15 Kasım Salı akşamı Star Tv ekranlarında yayınlandı. Dizi artık Salı günleri yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak.

Kız Çocuğum Gibisin…

Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanan ve STAR ekranında izleyici ile buluşan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mesut olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp önceden hiç şahit olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Çevremde Dolaşma!

Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba