Bugünki makalemizde sizlere Gelin Evi 967.Bölüm 16 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Gelin Evi 967.Bölüm 16 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gelin Evi 967.Bölüm 16 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı!…Show TV’nin reyting rekorları kıran efsane programı gelin evi büyük sürprizlerle izleyicileriyle buluşuyor. Gelin Evi’nde bu sezon izleyiciyi anane, görenek, örf, adet, genç hanımların evlilik sürecini nasıl atlattığı, ailelerin onlara nasıl destek verdiği, pozitif-negatif vaziyetler, doğrusunun nasıl olduğu, biraz eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir yayın sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Gelin Evi 967.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik önerileri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine misafir olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Hasret gelin Edirne’ye ait evden çıkarken para takma adetini anlatıyor! 

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı açıklar ve tenkitlerle heyecanın hiç eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15’te Show Tv’de…

Gelin Evi 967.Bölüm 16 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı!