Bugünki makalemizde sizlere Gönül Dağı 77.Bölüm Yeni Bölüm TRT 1 Fragmanı! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Gönül Dağı 77.Bölüm Yeni Bölüm TRT 1 Fragmanı! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gönül Dağı 77.Bölüm Yeni Bölüm TRT 1 Fragmanı!….Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta değişik bir heyecana sürükleyen Gönül Dağı dizisi bu hafta da izleyicileri hem ağlatıp hem güldürecek. İzleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı 77.Bölümde neler olacak?

Gönül Dağı 78-7.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bozkırda bir Anadolu masalı… Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı… Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı… Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere karşın olanaksızı muvaffak olmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

“Canları, kanları pahasına kurdular bu vatanı!”

Ülkemizin çok önemli meselelerine parmak basarak, sevgi, saygı, tolerans ve ananesel değerlerimizle harmanlanmış özden senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen Gönül Dağı, üçüncü sezonda da gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara kılavuzluk etmeye devam edecek.

Gönül Dağı 77.Bölüm Yeni Bölüm TRT 1 Fragmanı!