Bugünki makalemizde sizlere Güzel Günler 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Güzel Günler 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Güzel Günler 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Show Tv’de yayınlanan Güzel Günler tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güzel Günler neşeli ve eğlenceli konusuyla ve kuvvetli oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini ve alakasını kazanacak. İzleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi her hafta Pazar günü akşam saat 20.00’de Show Tv’de…

Güzel Günler 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi televizyon tarihine damgasını vurmuş, belleklerde yer etmiş dizilerin yazarı ve yapımcısının imzasını taşıyan ‘Güzel Günler’ ’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzasını taşıyor.

Mihran ve Selma’nın sürpriz dolu ada gezisi! 

Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak ‘Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada bulunuyor. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

Güzel Günler 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!