Bugünki makalemizde sizlere Güzel Günler Dizisi Nerede Çekiliyor? Güzel Günler Seti Nerede? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Güzel Günler Dizisi Nerede Çekiliyor? Güzel Günler Seti Nerede? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Güzel Günler Dizisi Nerede Çekiliyor? Güzel Günler Seti Nerede?… Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler ilk bölümü ile 6 Kasım akşamında seyirci ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve sahneleri ile dikkat çeken dizilerden olan Güzel Günler’in nerede çekildiği de araştırılıyor.

el Günler’in Selma karakteri de araştırılıyor.

Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak ‘Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada bulunuyor. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

GÜZEL GÜNLER NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi genel olarak İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin kimi sahneleri ise Van’da geçiyor. Dizi genel olarak Vanlı bir genç kızın ve beşik kertmesinin yaşadığı olaylara yer verecektir. Bu bakımdan dizinin Van ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekileceği düşünülüyor.

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi televizyon tarihine damgasını vurmuş, belleklerde yer etmiş dizilerin yazarı ve yapımcısının imzasını taşıyan ‘Güzel Günler’ ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak ‘Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada bulunuyor.

Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

‘Güzel Günler’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzasını taşıyor.

Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ebedi aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesi anlatılıyor.

Güzel Günler Dizisi Nerede Çekiliyor? Güzel Günler Seti Nerede?