Bugünki makalemizde sizlere Güzel Günler Dizisi Tuttu mu? Güzel Günler Reyting Sonuçları ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Güzel Günler Dizisi Tuttu mu? Güzel Günler Reyting Sonuçları gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Güzel Günler Dizisi Tuttu mu? Güzel Günler Reyting Neticeleri… Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler 6 Kasım Pazar gününde ilk bölümü ile ekranlara geldi. Oyuncu kadrosu ve konusu ile isminden söz ettiren dizi Güzel Günler’in reyting neticeleri merak ediliyor. Güzel Günler dizisi tuttu mu? İzlenme oranları nasıl? Sosyal medyada neler söylendi?

Selma (Leyla Tanlar) bütün çıkar yolların tükendiği bir anda ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a gelir. Mirası alabilmek için tek koşul, eski nişanlısı Mihran’ı (Burak Dakak) bulmaktır.Ancak Selma ve Mihran, Selma’nın suçlandığı büyük bir yangından sonra ayrılmış, aradaki bütün köprüler atılmıştır.Küçüklük aşkının peşindeki Selma, İstanbul’da Mihran’ın kuzeni Atakan (Olgun Toker) ve Altan’a (Zeynep Çamcı) erişir.

Bu sırada Mihran’ın annesi Saliha (Seray Gözler), teyzesi Değer (Binnur Kaya), teyze kızı Füsun (Ecem Toker) büyük bir heyecanla Mihran’ın nişanı için son hazırlıkları bitirmektedir. Selma’nın geldiği öğrenilince kıyamet kopar. Nişan gecesi herkesi hem üzecek, hem şaşırtacak, hem de güldürecek olaylar beklemektedir.

6 KASIM PAZAR REYTİNG NETICELERI:

6 Kasım Pazar gününe ait reyting neticeleri daha izah etmedi. Neticeleri izah edir izah etmez sayfamızda olacaktır.

SOSYA MEDYADA NELER SÖYLENDİ?

Güzel Günler Dizisi Tuttu mu? Güzel Günler Reyting Neticeleri