Bugünki makalemizde sizlere Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!…Show Tv’de yayınlanan Hayat Bugün tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanacak olan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta ayrı bir serüvenin ve aksiyonun içine sürükleyecek dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Hayat Bugün her hafta çarşamba saat 20.00’de Show Tv’de…

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir zamanlar İstanbul’un en köklü hastanelerinden biri olan Hisarönü Vakıf Hastanesi zor zamanlar geçirmektedir. Genç ve idealist bir doçent olan Sulh Güvener, hastaneyi eski günlerine döndürmek amacıyla başhekim olarak Hisarönü’ne atanır. Sulh’ın görevdeki ilk gününde; Türki Cumhuriyetler Kurultayı’nin olduğu otelde karbon monoksit sızıntısı alana gelir ve zehirlenen altı elçi hastaneye getirilir.

Yetişin Acilde Kargaşa Var!

Böylelikle medyanın da gözü Hisarönü Hastanesi’ne çevrilir. Suriyeli iki kardeş; Habip ve Bewar’ın hastaneye kaçak girmesi ve Bewar’ın karantinaya alınması ile işler çığırından çıkar. Bir yandan meslektaşlarıyla arasındaki dinamik bir yandan aldığı kökten kararlarla hastanedeki tüm balansları değiştiren Sulh’ı, finalde ise hiç düşünmediği bir sürpriz beklemektedir.

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!