Bugünki makalemizde sizlere Kara Sevdam 8.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Kara Sevdam 8.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kara Sevdam 8.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Fragman!…Kanal 7’de yayınlanan Kara Sevdam tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı dönemde milyonlarca insanın kalbine taht kuran ve zengin kız ile yoksul erkeğin aşkını anlatan Meri Aashiqui Tum Se Hi, ‘Kara Sevdam’ isimiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Herkesin alaka ve sevgisini kazanacak dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Aşkın rastgele bir engel tanımadığını anlatan Kara Sevdam hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de…

Kara Sevdam 8.Bölüm Yeni Bölüm 20 Kasım Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kara Sevdam, aşkın ve gurur karşısındaki gücünü gün yüzüne çıkarmaya geliyor. Zengin kız İshaani’ye aşık olan fakir delikanlı Ranvir’in aşkı, Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alıyor. Ranvir’in babası, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in yanında sürücü olarak işe girer. Ishaani ve Ranvir, çocukluklarında oluşan arkadaşlıklarını ilerleyen vakitlere taşır. İkisi beraber büyürken bir gün Ranvir, Ishaani’ya aşık oduğunu fark eder.

Ancak babasının Parekh’in sürücüsü olması genç delikanlının aşkını kalbine gömmesine sebep olur. Ishaani’nin sadece en iyi arkadaşı olarak kalan Ranvir, her gün acı çeker. Ranvir’e çok güvenen Harshad ise üvey kızı, Ishaani’nin evlenmesi için uygun birini bulma görevini ona verir. Sevdiği kızı kendi eliyle başkasıyla evlendirme görevini üstlenen Ranvir ne yapacak? İshaani yıllardır arkadaşı olarak gördüğü Ranvir’in gerçek duygularını öğrenecek mi? Harshad bu aşk ortaya çıktığında ne reaksiyon verecek? Hepsi ve daha fazlası Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alacak.

Aşkın rastgele bir engel tanımadığını anlatan Kara Sevdam hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de…

Kara Sevdam 8.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Fragman!