Bugünki makalemizde sizlere Kasaba Doktoru 24.Bölüm Yeni Bölüm 11 Kasım Tek Parça TRT1 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Kasaba Doktoru 24.Bölüm Yeni Bölüm 11 Kasım Tek Parça TRT1 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kasaba Doktoru 24.Bölüm Yeni Bölüm 11 Kasım Tek Parça TRT1 İzle!….Trt1’de yayınlanan ”Kasaba Doktoru” birbirinden güzel ve heyecan verici bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ”Kasaba Doktoru” babasına yapılan haksızlık nihayetinde tıp okuyarak doktor olmaya karar vermiş Ömer ile yaşadığı yıkım esnasında hasbelkader kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının yıllar sonra bir şehre uzak bir belde hastanesinde kesişmesi ile yaşananları anlatıyor. ”Kasaba Doktoru” yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’de TRT1’de…

Kasaba Doktoru 24.Bölüm Yeni Bölüm 11 Kasım Tek Parça TRT1 İzlemek İçin Tıklayınız…

Özel Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin hemen peşinden, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Beni Ayrıldığın Gün 

Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı hiç sulhmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Ancak Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Leyla’nın Kıskançlığı 

Kasaba Doktoru 24.Bölüm Yeni Bölüm 11 Kasım Tek Parça TRT1 İzle!