Bugünki makalemizde sizlere Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Trt1’de yayınlanan ”Kasaba Doktoru” birbirinden güzel ve heyecan verici bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ”Kasaba Doktoru” babasına yapılan haksızlık nihayetinde tıp okuyarak doktor olmaya karar vermiş Ömer ile yaşadığı yıkım esnasında hasbelkader kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının yıllar sonra bir şehre uzak bir belde hastanesinde kesişmesi ile yaşananları anlatıyor. ”Kasaba Doktoru” yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’de TRT1’de…

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Özel Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin hemen peşinden, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Hakan Hoca’nın Tasarısı 

Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı hiç sulhmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Ancak Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!