Bugünki makalemizde sizlere Kasırgada Vurgun Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Ne Zaman Çekildi? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Kasırgada Vurgun Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Ne Zaman Çekildi? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kasırgada Vurgun Konusu Ne? Oyuncuları Kimler? Ne Vakit Çekildi?… TV’de yayınlanan yabancı filmlerden olan Kasırgada Vurgun filmi merak ediliyor ve araştırılıyor. Kasırgada Vurgun filminin konusu ne? Oyuncu Kadrosunda kimler var? Ne vakit çekildi?

Yönetmenliğini Rob Cohen’in yaptığı ‘Kasırgada Vurgun’ filminin oyuncu kadrosunda; Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten gibi isimler bulunuyor. Bir suçlu ekibinin, kasırga tehdidi karşısında fırsattan yararlanarak AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Mint tesisine sızıp 600 milyon dolar çalma girişimini konu edinen filmin senaryosunu ise; Scott Windhauser ve Jeff Dixon yazdı.

Yönetmen: Rob Cohen

Oyuncular: Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten

Tür: Aksiyon

Ülke: 2018 / AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Kasırga, 5. kategori bir fırtınaya dönüşünce çok iyi hazırladıkları tasarıları ters gider ve sadece bir Maliye Bakanlığı temsilcisinin (Maggie Grace) bildiği kasa dairesi şifresine ihtiyaç duyarlar. Ancak temsilci, kendisine beklenmedik bir bağlaşık bulmuştur: Kasırgalardan korkan ancak hırsızların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya kararlı bir meteoroloji uzmanı (Toby Kebbell). Meteoroloji uzmanı Will, bu adrenalin dolu, dur durak bilmeyen aksiyon ve gerilim yolculuğunda galip gelmek için fırtına bilgisini bir silah olarak kullanır.