Bugünki makalemizde sizlere Mahkum 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Mahkum 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Mahkum 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Fox Tv’de yayınlanan Mahkum izleyicilerle buluşuyor. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Mahkum” izleyicileri ekrana kilitleyecek. “Mahkum”da; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey anımsamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur…Mahkum yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00’de Fox Tv’de…

Mahkum 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Fırat Bulut, İstanbul Adliye’sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşında olan kızı Nazlı’yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde anımsamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırası, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve ömür boyu cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını sahiden öldürmüş müdür? 

İntikam zamanı

Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Sulh Yesari’nin davasıdır.. Sulh Yesari’nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Belleği geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini ispat etmek için hem anımsamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Mahkum 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!