Bugünki makalemizde sizlere Nursaçanla Sohbetler 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Nursaçanla Sohbetler 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Nursaçanla Sohbetler 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!…Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir biçimde yaşamak için izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de; İslamiyet’e değin merak edilenler, Müslümanlar için önemli olan değerler ve müminlerin günlük hayatta dikkat etmesi şart olan hususlar Kur’an-ı Kerim kılavuzluğunda ele alınıyor.

Biri Vefat Ettiğinde Elemimizi Nasıl Azaltırız?

Nursaçanla Sohbetler 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor. İslamiyet’i hakkıyla yaşayabilmek için akıllara takılan soruların cevap bulduğu Nursaçan’la Sohbetler’de Hz. Muhammed’in Müslümanlara nasihatleri, öteki dünya hayatının bilinmeyenleri, ahirette yaşanacağı belirtilen hadiseler ve insan ilişkilerinde dikkat edilmesi şart olan noktalara yer veriliyor.

Annem Namaz Kılamaması Beni Üzüyor

İslamiyet’i gelecek nesillere aktarmayı amaçlayan Cuma Sohbetleri yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Müslümanların kılavuzu Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve Hz. Muhammed’in ümmetine nasihatleri emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri’nde izleyiciye aktarılacak. Her hafta değişik bir konunun ele alınacağı programda izleyicilerden gelen sorulara da yanıt aranacak.

Deccal İnsanlara Zarar Verecek Mi?

Nursaçanla Sohbetler 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!