Bugünki makalemizde sizlere O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Kanal D’de yayınlanan ”O Kız” dizisi tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve değişik hikayesi ile izleyicinin dikkatini çeken dizinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. ”O Kız” her hafta çarşamba günü yeni bölümleriyle akşam saat 20.00’de Kanal D’de…

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Kendi halinde sıradan bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine sahip babası ve yaşlı dedesiyle beraber, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük hayali, enişte baskısı altında, sığıntı gibi hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazanmaktır. Zeynep’in hayatı bu mütevazi hayaline kavuşamadan kökünden değişir. Her şey, halasına yardım etmek için takipçisi olduğu ünlü bir internet fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle başlar.

Zeynep, Dedesinin Sitare’yle Alakalı Söylediklerini Anımsadı! 

Son zamanın popüler ismi Ozan Mert’in yaptıkları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın hayatının seyrini dönüşü olmayan şekilde değiştirir. Ozan’ı sıfırdan en tepeye çıkarmış olan ajans sahibi Sitare Somer, vaziyete el koyar. Sitare, bedeli ne olursa olsun krizi fırsata çevirmek zorundadır. Zeynep’in hissenine ise hayatı parçalanırken, hayallerinin dahi ötesine kavuşmak düşecektir.

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!