Bugünki makalemizde sizlere Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!…Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, yolcu meraklılarını değişik coğrafyaları gezmeye çağrı ederken, konaklama ve yolcu konusundaki tecrübelerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve tecrübe yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor. Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:00’de Kanal 7’de…

İnsan Yapımı, Pearl Katar Adası 

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Milyarlarca insanın oluşturduğu değişik kültürler, değişik hayatlar Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Katarda Kapalı Çarşı

Dünyayı karış karış gezerek enteresan hayat tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi yapıtları görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme imkanı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Dünyanın En Güzel Tropik Meyveleri 

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!