Bugünki makalemizde sizlere Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 15 Kasım Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 15 Kasım Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 15 Kasım Yeni Bölüm İzle!….Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Seren, Hadise’yi köşeye sıkıştırdı! ”Reza’yla kayalıklarda el ele hem de kardeşin…”

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne Hadise haberinde Seren Serengil’in sözleri damgasını vurdu. Hadise’nin Reza Zarrab’la kayalıklarda elele olduğunu bir görüntüden söz eden Seren Serengil, o resmin da kardeşi tarafından çekildiğini dile getirdi. Seren, daha sonra da Hadise’ye seslenerek bu görüntülere cevaplamasını istedi.

Hande Erçel’den Kerem Bürsin ile aşk izahı! Seren Serengil’den Hande’ye olay sözler!

Hande Erçel eski aşkı Kerem Bürsin ile sulhtu mı? Eski aşıklar Kerem Bürsin ile Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Kavacık’ta bir kafede buluşmuştu. İkilinin hayranları tarafından görüntülenmelerinin hemen peşinden, sulhtukları iddiaları ortaya atılmıştı. Kerem Bürsin sulhma iddialarını ne kabul etmiş ne de tekzip etmişti… Hande Erçel’den aşk iddialarını ilk kez cevap geldi. Yorumcumuz Seren Serengil, Hande Erçel’in izahlarına sert bir şekilde cevapladı.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 15 Kasım Yeni Bölüm İzle!