Bugünki makalemizde sizlere Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 17 Kasım Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 17 Kasım Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 17 Kasım Yeni Bölüm İzle!…Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Berdan Mardini’nin öz amcasından şok suçlamalar! Berdan iddialara canlı yayında cevapladı!

Ünlü türkücü Berdan Mardini’nin öz amcası Şahin Karademir, yeğeni ile ilgili öyle şeyler diye konuştu ki yer yerinden oynadı. Berdan Mardini’ye karşı suçlamalarda bulunan Karademir ‘İlk kez izah ediyorum’ diyerek herkesin ağzını açık bıraktı. Öz yeğeni hakkında neler neler söyledi. Berdan Mardini Söylemezsem Olmaz canlı yayınında amcasının iddialarına cevapladı.

Prestij Müzik’in ortaklarından olan Burhan Aydemir’den zehir zemberek sözler! Mahsun Kırmızıgül…!!

Senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün kaleme aldığı, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Anadolu’nun dört bir yanından bulduğu becerili genç müzisyenleri keşfetmesini ele alan “Prestij Problemi” filminin çekimleri bitirdi. Haluk Levent, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül’ün starlığa uzanan öykülerinin de işlendiği filmin medya toplantısı, çekimlerin son gününde Eski Prestij Müzik Binası’nda meydana geldi. Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına telefonla bağlanan Prestij Müzik’in ortaklarından olan Burhan Aydemir, Prestij Problemi filmi hakkında zehir zemberek izahlarda bulundu.

Şok! Şok! Merve Boluğur Mert Aydın’ın evliliği 40 gün sürdü! Merve Mert boşanıyor mu?

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 17 Kasım Yeni Bölüm İzle!